NOWA LOKALIZACJA OKAY !

Uprzejmie informujemy, że od dnia 05.10.2020r. OKAY Psycholodzy i Terapeuci Maja Pisarek ma nową lokalizację! ZAPRASZAMY na Ul. WARSZAWSKĄ 57 w Legionowie 🙂 W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 608 622 013

Czytaj więcej »

Zapraszamy 🙂

608622013 okayterapie@gmail.com Facebook Twitter Google-plus Instagram Youtube Wizyty psychologiczne w pakiecie. Wybierz dogodne dla siebie terminy, zarezerwuj i odbierz rabat.

Czytaj więcej »
Aktualności
MajaPisarek

Rezerwacja wizyt online

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyt online! Rekomendujemy taką formę wsparcia dla starszej młodzieży oraz dorosłych.Nasi psycholodzy przeprowadzają sesję w dogodny sposób dla Państwa poprzez Skype, WhatsApp czy Messenger. Rezerwacja pod numerem 608 622 013 lub mailem okayterapie@gmail.comPo uzgodnieniu terminu, przesyłamy szczegóły kontaktu online wraz z numerem konta. Życzymy dużo spokoju w tym szczególnym czasie!Zespól Okay

Czytaj więcej »
wsparcie psychologiczne kwarantanna
Wsparcie psychologiczne
MajaPisarek

Zostaliśmy w domu, trwa kwarantanna – jak radzić sobie w tych trudnych chwilach?

Trwa kolejny dzień kwarantanny i muszę przyznać, że jestem dumna. Najbardziej z młodzieży, z moich podopiecznych, którzy mimo ogromnych lęków, depresji, obaw… zostali w domu. Młodych ludzi z ogromnymi problemami, którzy codziennie resztkami sił zwlekają się z łóżek i próbują sprostać nowej rzeczywistości. Jestem z Was dumna! Rzeczywistość nie jest teraz prosta, zwłaszcza, że program szkolny realizowany jest w domach. Jak radzić sobie z kwarantanną, zamknięciem i własną głową?

Czytaj więcej »
depresja dziecka to dramat rodzica
Rodzice
MajaPisarek

Depresja nastolatka, dramat rodzica

W moim gabinecie ok. 90 % pacjentów to młodzi ludzie, których problemów nie da się opisać w jednym artykule. Czasem mam wrażenie, że nawet armia ludzi nie dałaby sobie rady z balastem, który spoczywa na ramionach kilkunastolatka. Jak czuje się rodzic w tej sytuacji, jakie pytania zadaje, gdy w świecie nastolatka pojawia się depresja?

Czytaj więcej »