MAJA PISAREK

Jestem wykwalifikowanym psychologiem, psychotraumatologiem z kilkunastoletnią praktyką. Swoją wiedzę zdobyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Uniwersytecie Gdańskim. Praktykę odbywałam w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie oraz  w Wojewódzkim Ośrodku terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Pruszkowie. 

Od początku moja praca związana była z pomocą kobietom i dzieciom, między innymi w Stowarzyszeniu na Rzecz Kobiet i Inicjatyw Społecznych „Pro Socjal”. W ramach współpracy udzielałam wsparcia kobietom doznającym przemocy.  Pracuję z osobami dorosłymi, borykającymi się z depresją, nerwicą, fobiami. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych, takich jak rozwód, problemy małżeńskie, utrata bliskiej osoby. 

Przez wiele lat pracowałam jako psycholog w szkole podstawowej, w której zajmowałam się rozwiązywaniem problemów wychowawczych, rozwojowych, przystosowania dzieci do prawidłowego funkcjonowania w grupie. Pod opieką miałam dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności umysłowej,  z Zespołem Aspergera, autyzmem oraz dzieci zagrożone niedostosowaniem społecznym. Pracowałam nad zwiększeniem rozumienia zachowań dzieci, nad poprawą relacji z rodzicem.

Aktualnie pracuję z młodzieżą po samookaleczeniach, próbach samobójczych, w depresji lub z diagnozą nieprawidłowo kształtującej się osobowości. Prowadzę grupę wsparcia oraz psychoedukację dla rodziców dzieci z depresją i po samookaleczeniach.

Swoją praktykę uzupełniam ustawicznym poszerzaniem wiedzy. W 2015 roku ukończyłam Wydział Pedagogiki w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach z zakresu szeroko pojmowanej psychologii, między innymi w „Trzystopniowym Kursie Terapii behawioralnej dzieci z autyzmem” w Instytucie Wspomagania Rozwoju w Gdańsku, jestem także trenerem metody Feuersteina Instrumental Enrichment.

Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i umiejętności.


JOANNA BORUTA

Jestem psychologiem, i pedagogiem resocjalizacyjnym. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu psychologii wspierania rozwoju i kształcenia w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, a także studia magisterskie w dziedzinie pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną również w Akademii Pedagogiki Specjalnej.


Na co dzień pracuję z dziećmi w wieku szkolnym, w tym z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, zagrożonymi niedostosowaniem społecznym, ze spektrum autyzmu.


W „Okay psycholodzy i terapeuci” zapraszam na Trening Umiejętności Społecznych oraz na zajęcia ogólnorozwojowe, wspierające umiejętności szkolne i rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne.

Zapisy na prowadzone przeze mnie zajęcia są możliwe przez internetowy system rezerwacji.


ANNA GROCHULSKA

Jestem psychologiem (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS na kierunku psychologia kliniczna), seksuologiem (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS na kierunku seksuologia kliniczna – studia podyplomowe) i terapeutką EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing czyli terapia odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych). Obecnie kończę studia podyplomowe z psychotraumatologii (Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS). Jestem także absolwentką filozofii (na kierunku historia filozofii).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie oraz w warszawskim szpitalu im. prof. Witolda Orłowskiego na oddziale neonatologii. Swoje umiejętności doskonalę biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach (Micro Expressions & Subtle Expressions Expert Level, diagnoza kliniczna). Jestem również trenerką kreatywności wg metody Creative Problem Solving i pasjonatką wszelkich zagadnień z nią związanych. Pracuję także z pacjentami LGBT.

Zapisy na prowadzone przeze mnie zajęcia są możliwe przez internetowy system rezerwacji.