O nas

MAJA PISAREK

Jestem wykwalifikowanym psychologiem klinicznym z kilkunastoletnią praktyką. Swoją wiedzę zdobyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Praktykę odbywałam w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie oraz  w Wojewódzkim Ośrodku terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Pruszkowie. 

Od początku moja praca związana była z pomocą kobietom i dzieciom, między innymi w Stowarzyszeniu na Rzecz Kobiet i Inicjatyw Społecznych „Pro Socjal”. W ramach współpracy udzielałam wsparcia kobietom doznającym przemocy.  Pracuję z osobami dorosłymi, borykającymi się z depresją, nerwicą, fobiami. Pomagam w trudnych sytuacjach życiowych, takich jak rozwód, problemy małżeńskie, utrata bliskiej osoby. 

Od 2012 roku pracuję jako psycholog w szkole podstawowej, w której zajmuję się rozwiązywaniem problemów wychowawczych, rozwojowych, przystosowania dzieci do prawidłowego funkcjonowania w grupie. Pod opieką mam dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności umysłowej,  z Zespołem Aspergera, autyzmem oraz dzieci zagrożone niedostosowaniem społecznym. Pracuję nad zwiększeniem rozumienia zachowań dzieci, nad poprawą relacji z rodzicem.

Swoją praktykę uzupełniam ustawicznym poszerzaniem wiedzy. W 2015 roku ukończyłam Wydział Pedagogiki w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Psychotraumatologia. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach z zakresu szeroko pojmowanej psychologii, między innymi w „Trzystopniowym Kursie Terapii behawioralnej dzieci z autyzmem” w Instytucie Wspomagania Rozwoju w Gdańsku. 

Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i umiejętności.


JOANNA BORUTA

Jestem psychologiem, i pedagogiem resocjalizacyjnym. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu psychologii wspierania rozwoju i kształcenia w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, a także studia magisterskie w dziedzinie pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną również w Akademii Pedagogiki Specjalnej.


Na co dzień pracuję z dziećmi w wieku szkolnym, w tym z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, zagrożonymi niedostosowaniem społecznym, ze spektrum autyzmu.


W „Okay psycholodzy i terapeuci” zapraszam na Trening Umiejętności Społecznych oraz na zajęcia ogólnorozwojowe, wspierające umiejętności szkolne i rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne.

Zapisy na prowadzone przeze mnie zajęcia są możliwe przez internetowy system rezerwacji.