psycholog legionowo

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykształcenie:

Psycholog – Akademia Ekonomiczno – Humanistyczna (wcześniej WSFiZ) w Warszawie, ukończona w 2013

Terapeuta w podejściu integralnym w metodologii Change Value Process – w procesie certyfikacji

Coach w podejściu integralnym w metodologii Change Value Process – w procesie certyfikacji (na poziomie ACC)

Trener TUS – Trening umiejętności społecznych – terapia dzieci ze spektrum autyzmu

Szkolenia: Kwalifikacyjny Kurs Pedagogiczny – przygotowanie pedagogiczne, Praktyk NLP (Neurolingwistyczne Programowanie), Praca z dziećmi i młodzieżą według Karty Praw Dziecka, Rozwiązywanie konfliktów w szkole – metody negocjacji i mediacji, Warsztaty umiejętności trenera szkoleń grupowych, Trening menadżerskich umiejętności społecznych, Metody zarządzania potencjałem pracowniczym, Public relations i komunikacja w organizacji Profesjonalista EB (Employer Branding), Akademia Rekrutera

Doświadczenie:

Praktyka psychologiczno – terapeutyczna i coachingowa z dorosłymi w korporacjach.

Doświadczenie biznesowe (obsługa klienta, sprzedaż, HR, employer branding).

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii – praca z dziećmi, młodzieżą oraz z rodzicami,  konsultacje dla kadry, autorski program warsztatów “Umiejętności społeczne” dla podopiecznych.

Ośrodek Pomocy Społecznej – wsparcie rodziców i osób dotkniętych przemocą. Praktyka prywatna – praca z rodzicami, praca z profesjonalistami, praca z dorosłymi.

Z kim pracuję?

Pracuję z dorosłymi i młodzieżą – głównie z osobowością introwertyczną, z osobami wysoko wrażliwymi i wysoko analitycznymi. Doskonale rozumiem osoby mierzące się z głębokimi, silnymi i trudnymi emocjami, bo sama jestem wysoko wrażliwym introwertykiem.
Z dorosłymi pracuję m.in. nad uwalnianiem negatywnych/ trudnych emocji, ograniczających przekonań, domykaniem przeszłości, rozwiązywaniem konfliktów wewnętrznych oraz nad poczuciem wartości, nad rozwojem talentów i mocnych stron. Pracuję z rodzicami dzieci w spektrum autyzmu i rodzicami dzieci neurotypowych – jako mama dziecka ze spektrum autyzmu dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, bo wiem z jakimi problemami mierzą się rodzice. Wspieram rodziców w ich emocjach, a rodzice uczą się rozumienia ich dzieci i budowania z nimi satysfakcjonujących relacji.
Pracuję z osobami doświadczonymi przez dysfunkcyjne relacje lub przemoc. Pomagam w przypadkach trudnych, toksycznych relacji, a jako praktyk w sprawach przemocy uczę czym jest dobra, zdrowa relacja, także w kwestiach zawodowych. Specjalizuję się w ścieżkach coachingowo – terapeutycznych dla biznesu, głównie finansistów, prawników i branży IT, od których na co dzień wymaga się mierzenia z systemem prawnym, instytucjonalnym, czy korporacyjnym oraz odpowiedzialnych decyzji zawodowych. To proces dla Ciebie jeśli chcesz głębiej zrozumieć siebie w zawodowych wyzwaniach, chcesz dobrze zarządzać emocjami w przestrzeni zawodowej i osobistej, wzmocnić wewnętrzną pasję, efektywność i spójność oraz chcesz nauczyć się nie przenosić emocji zawodowych na pole prywatne.
Umiejętność strategicznego korzystania z własnych odczuć, rozumienie i wnioskowanie z zachowań własnych i innych jest dzisiaj w świecie biznesu kluczową umiejętnością, która pomaga w zwiększeniu skuteczności i jakości działań zawodowych.

Jak pracuję?

Klienci mówią, że jestem niestandardowym psychologiem – i to prawda, bo konstruktywnie łącze podejścia terapeutyczne i własne doświadczenie na różnych poziomach. Korzystam z narzędzi, metod i wiedzy m.in. psychologii humanistycznej, ericksonowskiej i poznawczo – behawioralnej. W pracy wykorzystuję metodologię i narzędzia CVP (Change Value Process), które pozwalają na głęboko integrującą pracę nawet z najtrudniejszymi emocjami. Sposób pracy dobieram tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.
Jako terapeuta pracuję z otwartością i empatią – wspieram w trudnych emocjach, zachęcam do sprawdzania i poszukiwań oraz towarzyszę Ci w odnajdywaniu tego, co dla Ciebie ważne. Natomiast jako coach czasem wsadzę kij w mrowisko, podważę status quo, aby
pokazać Ci inne perspektywy. W ten sposób pomogę Ci dotrzeć do rozwiązań najbardziej zgodnych z Tobą i do odpowiedzi, których poszukujesz.
Change Value Process to unikalna metoda oparta na psychologii głębi, która pozwala na integralne, wielowymiarowe podejście do pracy z człowiekiem. Wspiera przejście przez pełny proces poznania siebie, zrozumienia siebie i innych. Dzięki  wykorzystaniu CVP w trakcie procesu terapeutycznego masz możliwość:

  • uwolnić się od ograniczeń przeszłości i negatywnych przekonań
  • być silniejszym psychicznie, nawet jeśli naturalnie nie jesteś wojownikiem
  • odnaleźć spokój i uporządkować siebie ponieważ całe życie walczyłeś, pędziłeś i czujesz, że warto poczuć równowagę
  • wzmocnić siebie wewnętrznie, mieć więcej energii, siły przebicia
  • zwiększać skuteczność w tym, co robisz
  • pokonywać wewnętrzne blokady, uwolnić negatywne emocje
  • przejść zmianę osobistą, która dotychczas mogła się nie udawać