Grupa wsparcia - siła Kobiet

Bezpieczna przestrzeń dla Kobiet, które potrzebują wysłuchania i wsparcia psychologa oraz innych pań, mających podobne przeżycia i problemy. 

Zobacz świat i swoje problemy z innej perspektywy!

Spotykamy się w czwartki 19:00-20:30

Nowa grupa rusza 28 kwietnia!

Prowadząca - Maja Pisarek

Doświadczony psycholog i psychotraumatolog.

Tworzy pełną zrozumienia i akceptacji atmosferę, w której każda Kobieta bez obaw może podzielić się swoimi troskami i otrzyma pomoc oraz wskazówki, w którym kierunku podążać.

Spotkania prowadzone przez Maję są pełne żywych dyskusji, emocji, śmiechów, płaczu i braw.

Jeśli potrzebujesz pomocy psychologa i wsparcia innych Kobiet, to miejsce jest dla Ciebie!

Opinie uczestniczek

„Cudowny czas , możliwość wejrzenia w siebie i poznania tego, czego jeszcze o sobie nie wiemy i znalezienia tego czego szukamy. Grupa to mnóstwo śmiechu czasem też bardzo potrzebne łzy plus energia i wiedza Mai co razem daje ogromną moc. Moc do dalszego działania i walki o siebie. W grupie siła. Polecam z całego serca”

„Maja w prowadzeniu zajęć była elastyczna – odpowiadała na zapotrzebowania grupy, a jednocześnie naprowadzała na właściwe tory. Dzięki temu, że to były zajęcia grupowe, miałam okazję poznać perspektywę różnych osób, na jedną rzecz. Okazywało się, że to co brałam za pewnik, za coś oczywistego – wcale takim nie jest. Moc kobiet jest WIELKA i mogłam ją chłonąć i czerpać z niej pełnymi garściami. Miałam momenty ACHA! i w głowie pracowały mi cały tydzień. Zajęcia będę polecać znajomym:)”

"Moc, siła i dobra energia do odkrycia lub wzmocnienia w każdej z Nas - przyjdź a przekonasz się, że jest to dostępne na wyciągnięcie ręki"

Zapisy i więcej informacji: 608 622 013