Grupa wsparcia - siła Kobiet

Bezpieczna przestrzeń dla Kobiet, które potrzebują wysłuchania i wsparcia psychologa oraz innych pań, mających podobne przeżycia i problemy. 

Zobacz świat i swoje problemy z innej perspektywy!

Spotykamy się we wtorki 18:30-20:00

Nowa grupa rusza 17 kwietnia!

Prowadząca - Agnieszka Świtała Kosik

Doświadczony psycholog, coach, terapeuta par i rodzin

Tworzy pełną zrozumienia i akceptacji atmosferę, w której każda Kobieta bez obaw może podzielić się swoimi troskami i otrzyma pomoc oraz wskazówki, w którym kierunku podążać.

Spotkania prowadzone przez Agnieszkę są pełne żywych dyskusji, emocji, śmiechów, płaczu i braw.

Jeśli potrzebujesz pomocy psychologa i wsparcia innych Kobiet, to miejsce jest dla Ciebie!

Opinie uczestniczek

„Cudowny czas , możliwość wejrzenia w siebie i poznania tego, czego jeszcze o sobie nie wiemy i znalezienia tego czego szukamy. Grupa to mnóstwo śmiechu czasem też bardzo potrzebne łzy plus energia i wiedza Mai co razem daje ogromną moc. Moc do dalszego działania i walki o siebie. W grupie siła. Polecam z całego serca”

„Maja w prowadzeniu zajęć była elastyczna – odpowiadała na zapotrzebowania grupy, a jednocześnie naprowadzała na właściwe tory. Dzięki temu, że to były zajęcia grupowe, miałam okazję poznać perspektywę różnych osób, na jedną rzecz. Okazywało się, że to co brałam za pewnik, za coś oczywistego – wcale takim nie jest. Moc kobiet jest WIELKA i mogłam ją chłonąć i czerpać z niej pełnymi garściami. Miałam momenty ACHA! i w głowie pracowały mi cały tydzień. Zajęcia będę polecać znajomym:)”

A może wspólny wyjazd?

Organizujemy także kobiece wyjazdy, pełne rozmów, warsztatów, pracy z korzeniami, relaksacji, jogi i przede wszystkim kobiecej energii!

Zapisz się na newsletter lub śledź nasze plany tutaj: https://okayterapeuci.pl/wyjazdy-terapeutyczne/

"Moc, siła i dobra energia do odkrycia lub wzmocnienia w każdej z Nas - przyjdź a przekonasz się, że jest to dostępne na wyciągnięcie ręki"

Zapisy i więcej informacji: 608 622 013 

kobieta w zmianie | grupa wsparcia dla kobiet | kobieta na zakręcie | problemy komunikacyjne | problemy rodzinne | brak pewności siebie | jak wzmocnić pewność siebie | jak realizować cele | jak zbudować relacje | jak osiągnąć samospełnienie