Grupa wsparcia dla młodych mam

Bezpieczna przestrzeń dla Kobiet, które potrzebują wysłuchania i wsparcia psychologa oraz innych pań, mających podobne przeżycia i problemy, związane z pojawieniem się na świecie maluszka.

Zobacz świat i swoje problemy z innej perspektywy!

Nasze spotkania będą odbywać się co dwa tygodnie, w środy o 10:30.

Ruszamy w kwietniu! 🙂

Prowadząca - Agnieszka Świtała Kosik

Doświadczony psycholog, coach, terapeuta par i rodzin

Tworzy pełną zrozumienia i akceptacji atmosferę, w której każda Kobieta bez obaw może podzielić się swoimi troskami i otrzyma pomoc oraz wskazówki, w którym kierunku podążać.

Spotkania prowadzone przez Agnieszkę są pełne żywych dyskusji, emocji, śmiechów, płaczu i braw.

Jeśli potrzebujesz pomocy psychologa i wsparcia innych Kobiet, to miejsce jest dla Ciebie!

Pamiętaj, że macierzyństwo to czas pełen wyzwań i emocji, a rozmowa z kimś, kto przeżywa podobne doświadczenia, może pomóc Ci się odciążyć i poczuć się lepiej. Jeśli czujesz potrzebę porozmawiania z kimś, to nie wahaj się szukać wsparcia i nie bój się prosić o pomoc.

Dzielenie się doświadczeniami jest jednym z najważniejszych elementów dla młodej mamy. Kobiety, które mają dziecko, często muszą zmagać się z wieloma nowymi wyzwaniami, a dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi mamami może pomóc w łatwiejszym przejściu przez ten trudny, ale piękny okres w życiu rodzinnym.

Dzięki dzieleniu się doświadczeniami młode mamy mogą zyskać wsparcie i zrozumienie od innych matek, które również przeszły przez podobne sytuacje. Mogą porozmawiać o tym, jak radzić sobie z karmieniem, pielęgnacją czy rozwojem dziecka. Dzielenie się doświadczeniami pozwala na wymianę praktycznych rad i wskazówek, a także na zrozumienie, że nie są same w swoich problemach i obawach.

Ponadto, dzielenie się doświadczeniami może pomóc młodej mamie w odreagowaniu emocji i zredukowaniu stresu związanego z opieką nad dzieckiem. Wymiana poglądów i rozmowa z innymi mamami może pozytywnie wpłynąć na stan emocjonalny młodej mamy oraz pomóc w nawiązaniu nowych znajomości.

Zapisy i więcej informacji: 608 622 013 

kobieta w zmianie | grupa wsparcia dla kobiet | problemy komunikacyjne | problemy rodzinne | grupa wsparcia młode mamy | baby blues | problemy macierzyńskie