coaching, psycholog legionowo

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykształcenie:

Pedagog, andragog – Uniwersytet Warszawski (2003)

Coach – Podyplomowe Studia Coachingu Kryzysowego w Szkole Głównej Handlowej (2015)

Coach kryzysowy – Akademia Coachingu Kryzysowego (2015)

Doświadczenie:  

Od lat prowadzę indywidulane sesje coachingowe, warsztaty i szkolenia związane z tematyką kryzysu psychologicznego, coachingiem i racjonalną terapią zachowania.

Współpracuję od początku jej istnienia z Fundacją PoMoc dla Płodności prowadząc warsztaty dla kobiet mierzących się z niepłodnością w ramach spotkań „Obudź w sobie życie”.

Jestem współautorką książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?” – poradnika dla każdego, kto chce pokonać kryzys i dzięki niemu poprawić swoje życie.

Z kim pracuję?

Wyjątkowo bliska mojemu sercu jest problematyka kryzysu psychologicznego, szczególnie związanego z niepłodnością i walką o zajście w ciążę. Dlatego też jako coach kryzysowy specjalizuję się szczególnie w tym obszarze i wspieram ludzi, którzy tak często pozbawieni są wsparcia nawet ze strony swoich najbliższych.

Pomagam odnaleźć siebie w trudnej sytuacji, poukładać relacje w rodzinie i poza nią, a także znaleźć siłę i motywację oraz dostępne opcje pokonania nadarzających się trudności.

Na co dzień w życiu przyświeca mi wiara w każdego człowieka i głębokie przekonanie,
że każdy nie tylko ma prawo, ale wręcz obowiązek dążenia do szczęścia, spełnienia i zwykłej codziennej radości życia. Uparcie propaguję ideę życia w zgodzie z samym sobą i pragnę powiedzieć każdemu, kto zmaga się z kryzysem, że może się z tym uporać i być w przyszłości szczęśliwy i spełniony.

 

Informacje o zapisach pod nr telefonu 608 622 013

Godziny pracy

poniedziałek – piątek

10:30-20:00