psycholog legionowo

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykształcenie:

Psycholog – Uniwersytet Warszawski (specjalność Neuropsychologia kliniczna) oraz Uniwersytet w Oslo.

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Mazowia, Klinice Wentylacji Respiratorem, Instytucie Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN oraz esportsLABie.
Odbyłam również praktyki w miejscach tj.: oddział neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM, , zespół pododdziałów neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, Szpital Rehabilitacji Neurologicznej w Konstancinie- Jeziornej oraz wolontariaty: grupa wsparcia dla osób po uszkodzeniu mózgu na Uniwersytecie Warszawskim, Akademia Przyszłości.

Z kim pracuję?

Pracuję z dorosłymi (również z osobami starszymi) oraz młodzieżą, zmagającymi się z obniżonym nastrojem oraz depresją. Współpracuję z osobami, które znalazły się w nagłej, trudnej sytuacji życiowej z powodu wystąpienia choroby jak i z osobami przewlekle chorującymi. Zapraszam również osoby chcące skorzystać z rehabilitacji funkcji poznawczych (pamięć, uwaga, funkcje językowe, wzrokowo-przestrzenne), np. po przebytym udarze czy w przypadku chorób postępujących tj. SM.