psycholog legionowo

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykształcenie:

Ukończyłam studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz jestem aktualnie w trakcie specjalistycznego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo- behawioralnej w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Dietetyka w Chorobach Metabolicznych i Wewnętrznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w poradni zdrowia psychicznego jako psycholog dziecięcy oraz psychodietetyk; podczas pracy w poradni psychologiczno- pedagogicznej, gdzie zajmuję się diagnozą zaburzeń rozwojowych u dzieci oraz wsparciem rodziców w trudnościach wychowawczych. Pracuję również jako psycholog szkolny.

Z kim pracuję?

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi oraz młodzieżą w nurcie poznawczo-behawioralnym. Zajmuje się wsparciem osób, które zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, przeżywają życiowe trudności, chcą się rozwijać i poszerzać wiedzę o samym sobie. Pomagam osobom, które doświadczają zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju i zaburzeń osobowości. Staram się jak najlepiej zrozumieć sytuację, w której znajduje się dana osoba i pomóc jej znaleźć odpowiednią drogę wyjścia oraz wspierać ją w dążeniu do celu.

 

Zapisy pod numerem 608 622 013

Godziny pracy

poniedziałek – piątek

10:30-20:00