Gratulacje za podjęcie pierwszego kroku w kierunku samodoskonalenia poprzez terapię!

Głównym celem terapii jest wsparcie Cię w codziennym życiu i pomoc w poprawie efektywności Twoich działań. Terapia może również przyspieszyć Twój osobisty rozwój, umożliwiając pokonanie przeszkód i osiągnięcie pełnego potencjału. Pamiętaj, że terapia to podróż, podczas której dowiesz się więcej o sobie i swoich mocnych stronach, rozwijając jednocześnie nowe narzędzia do radzenia sobie z wyzwaniami życia. Zachowaj otwarty umysł, bądź cierpliwy wobec siebie i przyjmij pozytywne zmiany, jakie przyniosą spotkania z terapeutą. Masz moc, by stworzyć bogate i szczęśliwe życie, a terapia jest tutaj, aby Ci w tym pomóc!

Terapia psychologiczna - dla kogo?

Celem terapii prowadzonej przez psychologa jest wspomaganie funkcjonowania jednostki w codziennym życiu, zwiększenie skuteczności działania, wspieranie w osobistym rozwoju.

Terapia może pomóc człowiekowi w lepszym zrozumieniu własnego zachowania i zachowania innych ludzi oraz ułatwić wzajemne porozumienie. Psycholog może pomóc zmienić niepożądane zachowania, nauczyć się nowych, korzystniejszych, polepszyć komunikację międzyludzką.

Z czym możesz zgłosić się na terapię psychologiczną?

Udzielamy pomocy w zakresie: problemów osobistych (depresje, lęki, problemy w radzeniu sobie z emocjami, stresem, trudności w relacjach społecznych, nieśmiałość, problemy z akceptacją siebie, zaburzenia odżywiania), problemów szkolnych, problemów rodzinnych.

psycholog dla dzieci | psycholog | terapia psychologiczna legionowo | psycholog legionowo