psycholog dziecięcy

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykształcenie:

Psycholog – Uniwersytet Warszawski (ze specjalnością Neuropsychologia).
Aktualnie w trakcie prowadzenia badań do pracy doktorskiej na temat depresji i uwagowego przetwarzania informacji. W niedalekiej przyszłości zamierza kształcić się podyplomowo w celu rozwinięcia kwalifikacji klinicznych.

Psychotraumatologia – Uniwersytet Gdański – w trakcie studiów

Doświadczenie:

Doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, dorosłymi, jak i z seniorami.  Brałam udział w wielu projektach naukowych z dziedzin neuropsychologii poznawczej, psychopatologii i psychologii osobowości. Praktyki zawodowe odbywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Klinice Neurologicznej. Obecnie pracuję terapeutycznie w Poradni OKAY oraz na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Klinice Mazowia. 

Z kim pracuję?

Pracuję z osobami borykającymi się z trudnościami życiowymi, obniżonym nastrojem, lękiem, depresją oraz z osobami potrzebującymi wsparcia w zakresie rehabilitacji neuropsychologicznej, zaburzeniami uwagi, pamięci czy mowy. Ponadto zachęcam do konsultacji również rodziny pacjentów, którzy przeszli udar mózgu. Zaburzenia odżywiania – to ważny element, nad którym pracuję z najmłodszymi. Zapraszam do swojego gabinetu osoby w każdym wieku. Niezwykle istotne jest dla mnie indywidualne podejście do osoby, z którą pracuję, dlatego też nie mam określonego, jednolitego schematu działania. Zależy mi przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb i sedna problemu osoby, która mi zaufała i przekroczyła próg mojego gabinetu. Psychologia jest nie tylko moją pracą, ale także pasją. Z przyjemnością i zaangażowaniem podzielę się swoją wiedzą.

Prowadzę też terapię indywidualną i grupową Generation Code z wykorzystanem gry „Grunt to Korzenie”